O firmie

Zaczęliśmy kontrofensywę do nudy i słabej jakości !!

Przyłącz się do naszej rewolucji kolorów i kształtów w garderobie naszych najmłodszych, od niedawna oprócz skarpetek tworzymy również podkolanówki oraz bieliznę.Wierzymy, że to co bliskie ciału naszych dzieci jest najważniejsze, musi byś bezpieczne oraz zaprojektowane, tak aby było komfortowe i przyjemne.


majtki dla dzieci, bielizna dziecięca, bielizna dla dzieci, figi dla dziewczynek, figi dziecięce

Wzory, kolory i kształty, które znajdziesz na naszych produktach oraz wysokiej jakości bawełna z której są wykonane na pewno spowodują uśmiech na twarzy twojego szkraba. 

Jesteśmy pierwszym polskim producentem skarpetek, podkolanówek i bielizny dziecięcej, który skoncentrował swoje wszystkie siły na tym, aby dostarczyć dzieciom oraz ich rodzicom najwyższej jakości produkty, łączące w sobie światowy design z komfortem i troską o zdrowie naszych klientów. 

skarpetki dla dzieci, skarpetki dziecięce, skarpetki z abs, skarpetki z bawełny

Wszystkie nasze projekty są autorskie, powstają w Polsce od A do Z

Specjalnie selekcjonowana, czesana bawełna posiadająca certyfikat Oeko-Tex 100 Standard lub GOTS jest gwarancją bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. 

Dodatkowo :

  • Płaski szew oraz odpowiednio wykonane ściągacze nieuciskające łydek, 

  • Czaderski, autorski ABS / anty-poślizg,

  • Każda skarpetka przechodzi test jakości przed dalszą dystrybucją,

  • Jedyni w Polsce proponujemy design w najmniejszych rozmiarach (już od rozm. 18) 

Opakowania, konfekcja, grafika, materiały promocyjne, magazynowanie, wszystko to zamawiamy u małych lokalnych producentów i w firmach, których właścicieli znamy osobiście i spotykamy się z nimi na codzień. Działamy lokalnie, myślimy globalnie!

skarpetki dla dzieci, skarpetki z abs

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl